Personal

sannah till hemsidan

Sannah Bergström

Ekonomiförståndare
E-post: sannah@scoutkansliet.se
Telefon:
070-755 64 65
Mobil:
070-755 64 65

Sannah har hand om lägerskolan, funktionärer och matbeställningar

valdermar-2-13

Valdemar Eriksson

Ö-chef
E-post: valdemar@scoutkansliet.se
Telefon:
070-262 25 21
Mobil:
070-262 25 21

Driver och utvecklar Vässarö

hanswebb

Hans Westerberg

Tillsynsman
E-post: hans@scoutkansliet.se

Hans har hand om underhållet av Vässarö

 

magnuswebb

Magnus Wallström

Kanslichef
E-post: magnus@scoutkansliet.se
Telefon:
08-652 05 10
Mobil:
0707-36 33 22

Leder distriktskansliets verksamhet på uppdrag av styrelsen.

gunilla

Gunilla Jägdahl

Ekonomi
E-post: gunilla@scoutkansliet.se
Telefon:
08-652 05 10

Sköter bokföring, fakturering m.m. Särskilda ansvarsområden är också konfirmationskön, Vässarö scoutkår.

Anna Nordin

Anna Nordin

Kommunikatör
E-post: anna@scoutkansliet.se
Telefon:
08-558 02 403

Anna arbetar med information, hemsidor samt grafiskt material